חברת אבוט הינה חברה בינלאומית המחויבת לסייע בשמירה על הבריאות בכל מקום ובכל שלב בחיים. 

זו היא דרכה של אבוט – בהתמדה ומחשבה, אנו מתרגמים את המדע לתרומות משמעותיות לתחום הבריאות. על ידי שמירה על הערכים הבסיסים שעליהם החברה שלנו הוקמה כבר לפני למעלה מ- 125 שנה: חדשנות בטיפול והשאיפה לייצר שינוי משמעותי בכל מעשינו. עקרונות אלו הן היסודות של ההבטחה של החברה שלנו לדאוג לבריאות ולאיכות החיים של לקוחותינו.

המוצרים שלנו

דאגה ותשומת לב לפרטים מהווים חלק מרכזי מהאחריות שלנו כלפי לקוחותינו. באמצעות המוצרים שלנו אנו מבטיחים ללוות את לקוחותינו בכל מעגלי החיים, מלידה ועד זקנה, באמצעות תזונה ייחודית, עתירת רכיבים תזונתיים חיוניים.

אנו פועלים לקידום טכנולוגיות מובילות ומדע מתקדם לשיפור משמעותי של הבריאות.

אנו רואים את הערך בגיוון המוצרים שלנו, הטכנולוגיות והשווקים בהם אנו פועלים, וכן בעלי המקצוע השונים הפועלים תחת אחריותנו מחויבים למציאת ואספקת פתרונות מתוך ראיית עולם מגוונת. אנו מאמינים כי בריאות טובה מחייבת נקודות השקפה מגוונות, המשולבות במטרות משותפות לצד רעיונות ודרכים חדשניים וחיוניים לטיפול בצרכי הבריאות המשתנים.

אחריות ואיכות – הדרישה שלנו מעצמנו ומאחרים למצוינות מהווה חותמת של איכות בקרב הצוותים והעובדים שלנו, ברחבי העולם. אנו מודעים לכך כי המוצרים שלנו משפיעים בצורה עמוקה על על חיי לקוחותינו.

הגינות, יושרה וכנות – ערכים אלה, לצד מצוינות, ויחסים בינאישיים מעולים עומדים לנגד עיננו ושאיפתנו היא להרוויח את האמון של הלקוחות והצרכנים להם אנו נותנים שירות.

אנו משמרים הצלחה – הן עבור עסקינו והן עבור הלקוחות והצרכנים שלנו – על ידי שמירה על הערכים הבסיסים שעליהם החברה שלנו הוקמה כבר לפני מעל ל- 125 שנה: חדשנות בטיפול והשאיפה לייצר שינוי משמעותי בכל מעשינו.

פעילות עסקית בתחום התזונה

מזה שנים, אבוט הנה חלוצה בפיתוח וייצור מוצרי תזונה ובריאות המשפרים את איכות החיים. תמיכה תזונתית חיונית עבור אנשים הזקוקים להשלמה תזונתית, לצד חולים המתאוששים ממחלה, פציעה או לחולים כרוניים. אנו מציעים מגוון רחב של מוצרי מזון ייעודי לאנשים הסובלים מבעיות בריאותיות כגון: סוכרת, סרטן, ליקויים נשימתיים, מחלות כליה וכדומה.

רונית דוייב, B.Sc Nut, MBA
מנהלת רפואית

דאגה ותשומת לב לפרטים מהווים חלק מרכזי מהאחריות שלנו כלפי לקוחותינו.

אולי יעניין אותך גם